שיווק פרויקטים בחו"ל

‘אמן פרויקטים’
חברה לפיקוח הנדסי והזרוע הביצועית של החברה. בשונה מחלק גדול מהחברות לייזום נדל”ן, אמן נדל"ן לא מסתפקת בייזום ושיווק, אלא לוקחת חלק פעיל בכל אספקט של הפרויקט. לשם כך, הוקמה ‘אמן פרויקטים’ בראשות מר אורן בן יער, ומתחתיו מהנדסים. אנשים מהחברה מפקחים אישית על כל פרויקט, הם עובדים בצמוד לקבלנים המבצעים ואחראיים לתיאום השוטף בין כל הגורמים המקצועיים.

ייעוץ משפטי:

משרדים מובילים מתחום הנדל"ן מלווים באופן צמוד ושוטף את הפרויקטים של אמן נדל"ן. מעורבים בכל שלבי הפרויקטים, החל מרכישת הקרקע ועד לאכלוס הבניין והרישום הסופי בטאבו.
שמאים מלווים:
גם כן משתמשים בשמאים המובילים
היוצרים עבור אמן נדל"ן זיהוי קרקעות עם פוטנציאל השבחה, מסייעים לשים יד על פרויקטים מבטיחים במיוחד ונהנים משיתוף פעולה מצוין עם הממסד הבנקאי.

אדריכלים:
אמן נדל"ן מקפידה לרתום לפרויקטים שלה רק אדריכלים שמביאים עמם ערך מוסף אמיתי. עד היום, שיתפה הקבוצה פעולה עם כמה מהאדריכלים המובילים בישראל, ביניהם אבנר ישר, גדי פרידמן ועוד.

ליווי בנקאי:
אחד היתרונות הגדולים של אמן נדל"ן קשור לעובדה, שתודות לרקורד המוצלח של הקבוצה, איתנותה הכלכלית ושותפיה האסטרטגיים, היא מקובלת וזוכה לשיתוף פעולה וקווי אשראי מכל הבנקים המרכזיים בישראל, ביניהם: בנקק לאומי, בנק הפועלים (משכן), בנק דיסקונט ובנק מזרחי טפחות.

אודות :

קבוצת אמן נדל"ן הינה חברה פרטית בבעלות אסף ויינר, ניר יהודאי ויניב לוי .
הקבוצה מתמחה בתחום הנדל"ן על כל רבדיו החל מזיהוי הנכסים הרלוונטיים, השקעות, מתן שירותי שיווק איכותיים ומקצועיים תוך שימת דגש על הכרת הטוב, דרך ארץ, נתינה ואמינות..

אמן נדל"ן פיתחה שיטה חדשה וייחודית הנותנת למשקיעים, יזמים ולקבלנים מענה כולל, החל מבחירה ורכישת הנכס, מיצובו, מיתוגו, בנית האסטרטגיה השיווקית, מחקר השוק, ניהולו בשוטף ומקנה שרותי קונסיירג' VIP למגדלי יוקרה.
הלקוחות זוכים לליווי צמוד ומקצועי לאורך כל הדרך, מאיתור והבנת צרכיי הלקוח מהשלב הראשון ועד השלב הסופי. במהלך התהליך מקבל הלקוח דוחות מפורטים הכוללים את מלוא הנתונים הנדרשים על מנת לגבש אסטרטגיהה נכונה, ימי מכירות וכנסים, קד"מ, פרסום, יחסי ציבור עד לחתימה סופית וקבלת המפתחות ללקוח הסופי.
הדוחות כוללים סקירה אזורית כגון :
מוסדות חינוך, שירותים קהילתיים, מתחרים, מצב סוציו אקונומי ששל האזור, אטרקציות רלוונטיות , מיתוג האזור והשכונה הנדרשת.
החברה מתמחה בשיווק ויוזמת פרוייקטים בתחום הבנייה והמסחר, התחדשות עירונית בפריסה ארצית.

חו"ל :
החברה משווקת נכסים בארה"ב , לאחר שעברו בדיקה יסודית ורק לאחר מכן מוצעת ללקוחותיה הקרובים למכירה המבטיחה צואה גבוהה ובטוחה .

ניסיון :
לחברה ניסיון עשיר בשיווק ומכירות יצירתי וייחודי של פרויקטים מסחריים, תיירותיים ומגורים ברחבי הארץ והעולם ושמה דגש רחב על צוות עתיר ניסיון, מקצועיות, ובעל יכולות וביצועים מרהיבים.
יכולות השיווק שלנו – חשיפת הנכסים בתקשורת ובמדיה הרלוונטית כגון גלובס, דהמרקר, כלכליסט ומדור ממון של ידיעות אחרונות, שת"פ עם משווקים חיצוניים , דיוור ישיר, קיום והפקת ימי מכירות, השקות ואירועים נוצצים.
הפצת הנכסים לנציגויות המתמחות ברילוקשיין לתושבי חוץ , חברות זרות ודיפלומטים.
פרסום הנכסים במדיות השונות , לרבות אינטרנט בארץ ובעולם, מדיה כתובה וטלוויזיה לפי הצורך.

משקיעים :
החברה צברה וגיבשה עם השנים קבוצה מרשימה של משקיעים אשר נהנים מתוצאות גבוהות , ואשר חוזרים ומשקיעים בפרוייקטים שאני מציעים להם.[//vc_column_text]

×